Informatieoverdracht en -verwerking: verschil tussen versies

Uit Wina Examenwiki
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Niels Lambrigts (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Momenteel is er weinig geweten van dit vak, kijk op de [http://www.vtk.be], er iets meer informatie wordt gegeven op hun vak-wiki. Verdere informatie is natuurlijk wel…'
 
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
Momenteel is er weinig geweten van dit vak, kijk op de [http://www.vtk.be], er iets meer informatie wordt gegeven op hun vak-wiki. Verdere informatie is natuurlijk wel welkom hier.
Momenteel is er weinig geweten van dit vak, kijk op de [http://www.vtk.be], er iets meer informatie wordt gegeven op hun vak-wiki. Verdere informatie is natuurlijk wel welkom hier.


[[Categorie:2bi]]
Hierbij het examen van januari 2012. Het examen van januari 2013 had grotendeels dezelfde vorm.
[[Bestand:H01D2A_ex_2012-1a.pdf‎]]
 
[[Categorie:2bi]] [[Categorie:2bw]]

Versie van 12 jan 2013 14:40

Momenteel is er weinig geweten van dit vak, kijk op de [1], er iets meer informatie wordt gegeven op hun vak-wiki. Verdere informatie is natuurlijk wel welkom hier.

Hierbij het examen van januari 2012. Het examen van januari 2013 had grotendeels dezelfde vorm. Bestand:H01D2A ex 2012-1a.pdf‎