Prestatieanalyse van computersystemen: verschil tussen versies

Uit Wina Examenwiki
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
 
Regel 28: Regel 28:
onderwerpen die in de verschillende lessen worden aangesneden.
onderwerpen die in de verschillende lessen worden aangesneden.


De toekomstige studenten informatica zullen ook opgeleid
Hopelijk zullen de toekomstige studenten informatica zullen ook opgeleid
worden met een veel lager 'witte van hoegaarden en peanuts'-gehalte.
worden met dat speciale 'witte van hoegaarden en peanuts'-gehalte.
Voor hen staat er nog maar 1 vak van professor Dedene gepland.

Versie van 21 mei 2006 15:39

PrestatieAnalyse van Computer Systemen

wordt gedoceerd door Prof.dr. Guido Dedene, geeft een mooie inleiding tot een vaak volledig ondergewaarde tak van het ICT-wezen. Want op de vraag hoeveel processoren we nu precies nodig hebben voor ons centrale mainframe of server-farme bestaan formules. Je moet alleen het systeem juist modelleren en vervolgens even je rekenmachine ter hand nemen.

Examen

De 7 studenten die dit vak volgen hebben van professor Dedene reeds examenvragen van de vorige jaren ontvangen en zullen volledig in het verlengende liggen van de opgeloste oefeningen vanuit de les.

Bovendien is er ook nog practicum, ook helemaal in het verlengde van de oefeningen, dat 1/3 van de totale puntenverdeling meekrijgt. De rest van de punten (2/3) zijn te verdienen op het examen.

Historie

Het is waarschijnlijk het laatste jaar dat dit vak gegeven zal worden. Hoewel nog niet officieel beslist, circuleert wel het gerucht dat de inhoud van dit vak samen met eis en mtsa één super-vak zou worden waarbij natuurlijk niet meer met hetzelfde detail kan ingegaan worden op de vele onderwerpen die in de verschillende lessen worden aangesneden.

Hopelijk zullen de toekomstige studenten informatica zullen ook opgeleid worden met dat speciale 'witte van hoegaarden en peanuts'-gehalte.