ICT-recht: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
toledo aanduiding voor examen |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 29: | Regel 29: | ||
--[[Gebruiker:Nitro|Nitro]] 31 mei 2006 11:33 (CEST) | --[[Gebruiker:Nitro|Nitro]] 31 mei 2006 11:33 (CEST) | ||
een ander overzicht van wat er niet mag (via vtk: [http://cw2006.vtk.be/downloads/ict-recht/Wat_mag_niet_van_jos.pdf PDF]) | |||
=theorie vragen= | =theorie vragen= |
Versie van 21 jun 2006 14:58
ICT-Recht
Het examen is schriftelijk.
Je kan de keuze maken tussen een openboek en een gesloten boek:
- gesloten boek: Het vanbuiten leren van de cursus, de vragen zullen zich dan toespitsen op het definiëren en uitleggen van begrippen aan de hand van voorbeelden. Hierbij mag van de wetteksten gebruik gemaakt worden
- open boek: Hier krijgt men een aantal oefeningen die zich toespitsen op het analyseren van het probleem en het uitwerken van het oplossing. Alle hulpmiddelen zijn toegelaten.
De prof hecht veel belang aan persoonlijke inbreng.
Willem 19 mei 2006 22:25 (CEST)
- Op toledo:
- Examen ICT - Prof. Dumortier: 23 juni om 8 u: 2 groepen -> 2 lokalen
- Lokaalnummer: C300 00.03 - AUD. A
- gebouw: 391-11 C300 Instittuut voor Mechanica, Celestijnenlaan 300 - Heverlee
- tel. 2 2495
- Lokaalnummer C300 00.08- AUD. B
- gebouw: 391-11 C300 Instituut voor Mechanica, Celestijnenlaan 300, Heverlee
- Studenten die zich hebben opgegeven voor het examen "schriftelijk - gesloten boek" worden vriendelijk verzocht plaats te nemen in AUD A - vooraan links. De hoofdtoezichthouder zal de namenlijst ter controle overlopen.
--Jeroentrappers 8 jun 2006 22:41 (CEST)
Ik heb een soort overzicht van de eerste 4 hoofdstukken gemaakt (PDF, Latex). Je mag dit gerust aanvullen waar nodig en het hier terug plaatsen. Hopelijk kan iemand er plezier aan beleven!
--Nitro 31 mei 2006 11:33 (CEST)
een ander overzicht van wat er niet mag (via vtk: PDF)